Dołącz do naszego
zespołu!


Zebraliśmy w jednym miejscu grupę utalentowanych ludzi: profesjonalnych doradców handlowych, specjalistów z obszaru projektowania, realizacji i logistyki. Dorzuciliśmy to tego ekspertów z zakresu finansów oraz odważnych i kreatywnych ludzi od marketingu. Nasz HR przyciąga najlepszych i doświadczonych profesjonalistów zajmujących się Odnawialnymi Źródłami Energii.

Dołącz do #PozytywnieNaładowanych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

 • doradców ds. energii odnawialnej
 • liderów Zespołu Sprzedażowego
 • ekip montażowych

APLIKUJ

praca@kwartz.pl
Jesteśmy obecni na LinkedIn

TAK WYGLĄDA PROCES
REKRUTACJI W .KWARTZ


1. PRZESŁANIE APLIKACJI

Prześlij do nas swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.


2. SELEKCJA APLIKACJI

Weryfikujemy i uzupełniamy informacje o kandydatach.


3. WYWIAD TELEFONICZNY

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzamy rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tej samej rozmowy informujemy o kolejnych etapach rekrutacji.


4. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRZEŁOŻONYM OBSZARU

Na spotkaniu (osobistym lub on-line) z przełożonym obszaru poznasz szczegóły dotyczące zakresu zadań i zasad wynagradzania na stanowisku, na które aplikujesz. Poznamy Twoje umiejętności i porozmawiamy o doświadczeniach zawodowych oraz planowanej ścieżce rozwoju.5. WYNIK REKRUTACJI I INFOMRACJA ZWROTNA

Kandydatom, którzy uczestniczyli w spotkaniach rekrutacyjnych przekazujemy informację zwrotną drogą telefoniczną lub mailową.


6. OFERTA PRACY I ZATRUDNIENIE

Gdy przyjmiesz od nas ofertę współpracy i podpiszemy umowę staniesz się członkiem zespołu .KWARTZ.


 1. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KWARTZ Sp. z o.o. wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KWARTZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żelaznej 59, 00-848 Warszawa (Administrator danych osobowych).
 2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią odrębnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
 3. Informujemy, że podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez KWARTZ Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych na podstawie art. 22(1) § 1 Kodeksu Pracy w zakresie danych wskazanych w tym przepisie oraz na podstawie zgody w zakresie pozostałych danych wskazanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@kwartz.pl
 5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez 1 miesiąc od czasu zakończenia rekrutacji lub do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią wyraźnej zgody dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.
 6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać Pana/Pani danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 7. Ma Pan/Pani prawo: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. W KWARTZ Sp. o.o. został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Kontakt z Inspektorem ochrony danych poprzez e-mail: iod@kwartz.pl

Opcje wyrażenia zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWARTZ Sp. z o.o., moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWARTZ Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWARTZ Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).